mrowisko.net/maja
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
szukaj w notatkach
o co chodzi
drukuj
maja -> maj 2008

Jeśli wpiszesz tutaj swój mail, będziemy informować cię o nowych notatkach.

Kawał baby

W drodze powrotnej z długiego weekendu. Oboje staramy się wytłumaczyć Mai na czym polega poczucie humoru, z czego można się śmiać, i że istnieje różnica między śmianiem się z kogoś a uśmiechaniem się do kogoś.

- Maju, na przykład może być taki dowcip, z którego można się śmiać - i tu opowiadam kultowy już kawał, z którego ja sama śmiałam się w przedszkolu chociaż nie do końca rozumiałam o co chodzi.

"Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie.
Lekarz pyta: Co pani jest?
A żaba na to: Coś mi się przykleiło do pupy."

Majka w śmiech. Zaczyna powtarzać dowcip w kółko, powoli wszystko zaczyna jej się mylić, wychodzą różne wersje, ale cały czas śmieje się do rozpuku.

- No to jutro Maja będzie gwiazdą w przedszkolu. Zabłyśnie znajomością dowcipu - szepczemy do siebie rozbawieni całą sytuacją.

- A potem na dywanik do pani dyrektor - mówi Marek snując już naszą najbliższą przyszłość.

Nagle z tylnego siedzenia dochodzi nas rozbawiony głosik:

- Pszychodzi pani dylektol do lekarza...

Autor:

komentarze(0)

Dodano: 07.05.2008, 22:25.24

Rewolucja w tesco na... monopolowym

Tesco. Dział monopolowy. Ja wybieram wina, Maja siedzi w wózku sklepowym. W koło kręci się więcej ludzi niż zwykle (nie to, żebym ciągle bywała na monopolowym), tegoroczni maturzyści skończyli właśnie rok szkolny. Sami rozumiecie co się tam działo :) Nagle z mojego wózka dochodzi mnie głośne wołanie:

- Mamooo! Znalazłam to, co piłam na implezie u Lilki!

Palec dziecka wskazuje na regał z winami białymi, czerwonymi a może różowymi... sama już nie wiem. W końcu gdzieś daleko, daleko, przy samej podłodze na końcu stoiska widzę szampan Piccolo.

Autor:

komentarze(0)

Dodano: 07.05.2008, 21:48.35